Milan Drobný

Vystoupení v nejbližším období:

O vystoupeních se zmiňuji také na úvodní straně která funguje jako "blog". Tam můžete vkládat Vaše dotazy a žádosti a já na ně milerád hned odpovím. Naše krédo je: Kdo není drahý-získává

MILAN DROBNÝ + NADROBNO
Dovolte Vám nabídnout nový program! Nová kapela Nadrobno, nové aranžmá písní, nový zvuk, který obstarají  Petr Znamenáček (kapelník-kytara), zpěv - 
Pavel Holík (sólová kytara zpěv), Láďa Zaňka (cajon) a Milan Drobný (zpěv)
a akustická kytara 6 i 12 strunná. Uslyšíte nestárnoucí hity Milana jako Kočka, Kytky se  smály, Boubín, Ztrácím svou lásku a mnohé další, jako i nové pecky z posledního CD - A život běží dál, ale také blues a rock 'n' rolly jako Be bop a lula, Blue suede shoes a jiné.
Písně Milan prokládá humornými i peprnými příběhy z jeho letité praxe, takže se máte určitě na co těšit a užijete si příjemnou zábavu. A bude-li chuť, zazpívat si s námi.
Cena 60min pořadu je individuální, odvíjí se dle dané akce...
Máme připraven i Vánoční program.
V případě zájmu Vám rádi zhotovíme cenovou nabídku na Vaší akci.

Máme opravdovou lahůdku, společný koncert Milana Drobného s Yvettou Simonovou, kde zazní největší hity obou protagonistů, ale i společná dueta, která Yvetta zpívala s Milanem Chladilem, ale také co už natočila s M.Drobným.

Scénář Milana Drobného je "opepřen" o historky ze života obou, ale i ze soukromí.
Délka pořadu je stejná jako u všech programů již avizovaných-90 minut.
Aparatura musí být místní.

Pro finančně skromnější pořadatele nabízíme samostatný recitál Milana Drobného "Drobnosti M.D."nebo "Uragán".

Oba programy jsou na místní aparaturu s half P.B. tzn. že Milan zpívá za doprovodu základů živě a ještě se doprovází na kytaru.
V obou pořadech jsou největší hity od Semaforu, přes světové evergreeny až po současnost, kdy se publikum spontánně připojí a zpívá společně s Milanem.
Vše propojeno humornými historkami z Milanových knížek (vyšlo jich již 9). Tento typ pořadu,
zrovna jako všechny ostatní bez kapel, se též hodí pro firemní večírky, soukromé oslavy apod.
Doba trvání pořadu je 60 minut bez pauzy. S přestávkou, vždy dle domluvy.

Jsme plátci DPH, jako většina pořadatelů, takže ceny jsou s 15% DPH. V případě, že někdo není plátcem, třeba Dům pro seniory, vždy je vše na ústním jednání a věřte, že i v těchto případech, vždy úspěšném.