Písničky v karanténě 1, aneb spolu to zvládneme

25.03.2020

Vážení přátelé,fandové,spoluobčané.
Jelikož touto dobou jsem měl zpívat třeba u některých z vás sám nebo s kapelou Nadrobno ve vašich městečkách, rozhodl jsem se,že něco vykonám.
Jsme v těžké době,kterou nikdo z nás nezažil a i já jsem byl v nemocnici, nejdříve koncem ledna se salmonelou a aby toho nebylo málo, tak za měsíc jsem dostal trombózu a plicní embólii. Vše jsem překonal, za vydatné pomoci lékařů nemocnice Na Bulovce, i díky mé ženě Danušce. Nyní jsem ale už v pořádku a tak chci pro vás všechny, kteří jste mi
drželi palce ale i ostatním, třeba i člověku, který mi napsal abych radši chcípnul, zahrát a zazpívat pár písniček. Cítím to jako takový dluh. Děkuji i za kladné ohlasy k mému pořadu na Rádiu Sever Retro s Milanem Drobným, který pro vás tvořím a je vysílán každou neděli od 11:05 do 12:00 hodin.
Na ty písničky, které jsou nahrány doma na video v mobilu, upozorňuji dnes abyste o tom věděli včas a mohli si to pustit, ale až zítra.
Mějte se v mezích možností fajn, buďme k sobě milí a trpěliví a nenávist, kterou měl ten můj anonym, zahoďte a věřte, že když budeme držet pospolu, tak tu mrchu virovou udoláme.
Váš Milan Drobný