Prázdninové novinky

07.07.2019

Až mně stud provází, jak dlouho jsem nedal o sobě vědět, ale budu se to snažit napravit, dokonce tím, že založíme profil na facebooku a budu vám moci ukázat i některé zajímavé momenty z cest a příhody z našeho komediantského života.

Dopsal jsem knihu s názvem Všude kde jsem byl, jsem byl rád a dodělal mimořádné CD s názvem Moje Zem k výročí samostatnosti našeho státu. Na Rádiu Sever budu mít premiéru se svým novým pořadem Retro s Milanem Drobným 1. 9. před polednem od 11-12h a pak vždy každou neděli ve stejném čase. A v srpnu začínám v nové televizi - odnože Šlágru - pořad, který jsem měl před pár lety na kabelové televizi Harmonie - Drobnosti M.D. Takže jsem měl spoustu práce s přípravou, psaním, skládáním a nahráváním. A do toho budu celý leden až do 10. února v USA, konkrétně v San Francisku, Las Vegas a pak na Hawaii - ostrovech Honolulu, Big Island a Maui.

Také jsem si zazpíval v Blues Hausu s bezva bluesovou kapelou. No a tady bude hraní po městečkách, nejblížší 28. 7. v Berouně, 24. 8. na fesťáku v Kravařích u České Lípy a 31. Hroznětín, slavnosti města. 

A proč dřív nic? Udělal jsem si tenisový loket, který mi neumožní hrát kytaru, i když na turnaji v Mariánských lázních bylo nádherně. Jo a od 2. do 9. 6. jsem byl s cestovní kanceláří Quality Tours ve Španělské Almerii, kde jsem měl také pro účastníky koncert a prožili jsme s Danuškou zážitek, který už vícekrát nemusíme, a to koridu. Jeli jsme kvůli ní 450 km až do Sevilly a pak zpět. Začátek byl až ve 21.30 a po konci hned zpět. Byla to zabíračka, po sledování  15ti frajerů postupně uštvávajících jednoho býka a pak, když už je skoro mrtvý, tak přijde hejsek, který ho má jednou ranou usmrtit. Prvnímu se to nepodařilo ani napotřetí, ale pak už to v dalších zápasech šlo. Dokonce jeden ho udělal napoprvé. To pak chodil nadmutý jak páv kolem celé arény a lidé mu dokonce házely dary. Tak to už nemusíme. Ale říká se, že se má vidět všechno, tak jsme to zkusili. 

Tak zase, moji věrní, příště - a to už budou další čerstvé informace!