Novinky Jaro 2023

14.06.2023

Vážení, kteří jste navštívili moje stránky a podivovali jste se že jsem dlouho nic nenapsal. Já nejsem žádný velký online tvůrce, ale zkusím nastínit pár novinek, které by Vás mohly zajímat. 

Koncertů poskrovnu, více jsem zván na soukromé akce, jako svatby, narozeniny a podobně.Také odmítám již větší vzdálenosti jako je Ostrava a podobně. Protože jet 5 hodin, tam koncert 2 hodiny a zase 5 hodin zpět, je už dnes pro mně náročné a také nebezpečné. Ale třeba 10.června hrajeme v Písku na nějakých městských slavnostech a pak ještě v Káraném. Zpíval jsem také na jednom koncertě v Krakově a nyní připravujeme vydání další knihy v Olympii, tak má být koncem června křest. Uvidíme. Ale veškerou činnost věnuji pro svůj rozhlasový pořad Retro, který jde již čtvrtým rokem každou neděli na Českém rozhlase Sever od 11.05-12h. A to musím nejprve vybrat vhodné zpěváky, myslím aby to bylo retro, následně napsat scénář (každý díl je tematicky jiný) a pak to jedu do Ústí natočit. No a do toho sport, semtam nějaká nemoc, koleno je už po operaci nové, tak mohu plavat, jezdit na kole a už zkouším i svůj oblíbený tenis.

Také poměrně dost s manželkou cestujeme a rovněž se nevyhneme různým překvapením. Třeba nedávno jsme navštívili Arabské emiráty, které jsem si po mé návštěvě přejmenoval na Spojené arabské a ruské emiráty, protože jich tam bylo neskutečně. Nevadí. Ale oni se neumí chovat, myslí si, že celý svět patří jim a tak je nutno vychovávat. A to já se nestydím. Oni jsou léta militantní stát, tak jsou zvyklí na řvaní a komandování a to vždy pomůže.Taky si nandají dohromady na talíř předkrm, trochu teplého jídla a k tomu klidně moučník. Na jeden talíř. Děti zrovna tak a nikdy to všechno nesnědí. Já je všechny buzeroval, co se má a co ne a kupodivu za 4 dny si nechali říct. Manželka žertem pravila, že budou rádi až odjede "Komenský".Tím myslela mně.

Tak a to je asi vše. Když vás bude něco zajímat, napište, rád odpovím. Dostal jsem krásné maily, kde by si lidé přáli abych zazpíval nebo také náměty pro Retro. Každému jsem odpověděl a jsem s nimi ve spojení. Představte si, že jedna skupina poslouchá i v Německu a napsali mi. Mějte se blaze a moc všechny fandy i přátele zdravím.