Nejčerstvější novinky!

20.06.2018

Vážení a milí. 

Jak jste si jistě všimli, kdo mně sleduje, vidíte že mám nové stránky, za které jsem chválen. Ale jsem velký lempl, že jsem ještě nic nového nesdělil a proto tak nyní, byť velmi opožděně, činím. Tak nejdřív kde jsem hrál a zpíval, i trochu cestování, ale vezmu to zpětně od 1.5. kdy jsme odjeli se ženou do Alsaska a Provance s autem a koly, na pozvání kamaráda, který tam zdědil vinice a pořádal viné slavnosti, na kterých jsem zpíval. 

V Provance jsem si splnil celoživotní sen, navštívit horu Mount Ventoux, bez pěti metrů 2000m n.m., kde bývá cíl jedné z etap cyklistického závodu Tour de France. Z městečka Bedoin to je 25 km stoupání s 8 i 12% na vrchol. Docela fuška!
Do Prahy jsme se vrátili 17. a 19. jsem již měl fesťák s kapelou Nadrobno - otvírání Máchova jezera. No a potom následovaly Teplice s kapelou, koncert k Slováčkovým narozeninám s jeho big bandem, s cestovní kanceláří Quality tours výlet a následné dva koncerty pro klienty na Sardinii a pak už zase doma Žandov, Neboidy, Hroznětín - kde byl i tenisový turnaj (se Zdeňkem Style Hrubým jsme prohráli až ve finále, díky mému zranění). 

No a už jsme u 20.6. kdy jsem odpoledne pozván na jazzový jam session do restaurantu Černý kůň na P4 kde bude i TV Seznam. 21. děláme s mnohými kolegy propagační jízdu Prahou, spolupořádanou Blesk magazínem. 23. hrajeme odpoledne na country fesťáčku v Lounech, kde výtěžek jde organizaci, která se zaobírá léčbou motýlích křídel. Doufám, že to říkám správně. A večer jsem na slavnosti obce Nepřevázka u Ml. Boleslavi. 

No a v červenci budou houby a také 7mého první výročí mého novodobého sňatku. Ještě mi to nedá a musím se pochlubit novinkami na CD a oceněním. Po mém CD "A život běží dál", které vyšlo k mému jubileu a koncertu v Lucerně v roce 2014, jsem opět s Edou Parmou vytvořil dílo, které se jmenuje Milan Drobný - V opeře. Je zvláštní tím, že jsem si dovolil, jako nikdo na světě, pro můj basbaryton nechat ztransponovat slavné operní TENOROVÉ árie. Krom toho také ukázky z operet. Myslel jsem,že si na tom rozbiju hubu, ale opak je pravdou. Byl jsem oceněm komisemi z Artesu a Intergramu cenou Mistr zábavního umění jako Počin roku 2017. Všechna CD se dají objednávat u naší agentury. 

Navíc jako poslední CD-bonbónek, jsme udělali kompilaci věcí, které nevyšly na CD a třeba ani nebyly hity, ale mám je rád a proto název - Písně mé oblíbené. Připojuji nějaká fota. Jinak více zase napíši v srpnu. Krásné prázdniny a dávejte na sebe bacha!!!

Váš Milan