Kde jsme hráli a co nás čeká...

02.10.2018

Dlouho jsem nic nevystavil, jsem trochu lemplík, tak na žádost pořadatelů i některých fandů tak s ruměncem ve tváři činím nyní. 

Nejdřív letmo kde jsme hráli v září a co nás čeká - z toho vyčleňuji jen ta nejbližší místa a kdy jsem ve studiu, či na léčebném pobytu v lázních. Hráli jsme na krásném hradě Klenová, na barokním zámku v Miloticích a mezitím, co jsem byl 3 neděle v Třeboni, jsem si odskočil do Kaplic, Krupky, Bohušovic, následoval zámek Mcely a Teplá v západních Čechách.

A šup do současnosti - 5. 10. jsem hostem Patrika Rozehnala a Nadi Konvalinkové v rozhlasovém pořadu. 7. mám tenisový turnaj v Xaverově, 30. navštívím K.D. Ďáblice. Ale pozor - to je událost! - 2. 11. máme s kapelou Nadrobno koncert v OTVOVICÍCH, (blízko Kralup a ještě blíž od mého bydliště v Zeměchách) v sále, který patří a nechala kompletně přebudovat Lucka BÍLÁ, která nás tam i uvede. 28. 11. Vánoce s Petrou a křest mého CD v Petra Clinik na střeše ve Světozoru, kde klinika sídlí. 6. 12. Vánoční koncert Velké Přílepy a to stejné 15. 12. v Příbrami. 2. 1. 2019 pak letím za Velkou louži. Ještě ve volných chvílích připravuji nové CD k výročí samostatnosti naší vlasti spolu s Eduardem Parmou, ale zatím sháníme peníze. No a také si v některém volném týdnu odskočím do Vídně, kde mám pár vystoupení pro krajany, kteří se přijdou vždy rádi pobavit. Připojuji ještě fotku z gala koncertu k Felixovým narozeninám a druhý snímek kde hrajeme v amfíku v Brně s kapelou Nadrobno.