Jestli se slečno nepletu

Informace

1. Šálek šípkového čaje
2. Loď už vyplouvá
3. Já si ten moučník neměl dát
4. Kytky se smály
5. Bambule bijou bác
6. Píseň pro kočku
7. Pláču sůl
8. Běž, řekni to těm skalám
9. Rybářská
10. Mlékaři dolej, platím já
11. Ztrácím svou lásku
12. Po půlnoci
13. Slib mi svůj sen
14. Za to může karneval
15. Padla poslední
16. Vrátím se rád

Milan Drobný, v letošním roce, slaví 35let umělecké činnosti.  Za tuto dobu se prezentoval u nás i v zahraničí nejenom jako zpěvák, ale i jako skladatel.  Zpíval v celé Evropě, ale i v Americe, Kanadě, Kebě, Kostarice, Brazílii.  K nejvýznamějším oceněním v zahraničí patří vítězství na festivalu v Jugoslávii,  3. místo v německém Roztocku, cena publika ve francouzském Cannes a kubánském Varaderu. U německého Polydoru se dostal s písní Sonntag in Kopenhagen na evropskou TOP 50.  V roce 1994 od firky Supraphon obdržel platinovou desku. 

Na tomto nosiči jsou k jubileu nově natočeny některé dřívější hity, ale i píseň nová - Padla poslední,  či evergreen, za který Milan v roce 1973 získal bronzovou bratislavskou lyru - Šálek šípkového čaje. Píseň napsal pro Aleše Ulma a nyní si jí zazpívá sám. 

Přejeme příjemný poslech a když budete s tímto výběrem spokojeni, přichystáme další.
Neboť oblíbených písní bylo daleko víc.
V poslední době Milan Drobný píše i texty a dokonce i knihy. Vlastní uměleckou agenturu, která zprostředkovává vystupování i jiných zpěváků, herců, skupin a orchestrů. Jako jedna z mála zajistí umělce i na akce v soukromí.  Kontakt pro pódiová vystoupení Milana Drobného i pro případné připomínky, návrhy či přání zprostředkovává Agentura Drobný